אני יוצרת כלים אבסטרקטים בתשומת לב לתנועה, זרימה וטקסטורה: אני בחיפוש אחר יצירת תחושה שבו האובייקטים האבסטרקטים יעבירו רגע דינאמי, כיאילו נתפסו באמצע מעבר מפה לשם.

התהליך חשוב עבורי באותה מידה כמו התוצאה האסתטית של האובייקט המוגמר- אני משתדלת שהאובייקט יעביר בנראותו את החשיבות הזו. תהליך עבודתי הוא במידה רבה זירוז תהליכים של שחיקה המתרחשים בטבע במרוצת השנים. האובייקטים הפיסוליים שאני מייצרת ב- 15 השנים האחרונות בעלי מאפיינים חופשים והינם התוצאה של שנים ארוכות בהם עבדתי על הגלגל. בתהליך הדרגתי,  פישטתי את צורת הכלי לצורה חופשית ואבסטרקטית עד שניתקתי את התנועה הסיבובית מהגלגל לחלוטין ולבסוף העתקתי את עבודתי ליצרה בבניית יד חופשית.

גישתי האינדיבידואלית לעבודה היא התוצאה של התהליך בו אני בוחנת עד כמה ניתן למתוח את החומר; עד כמה החומר ישתף איתי פעולה בזמן שאני מעצבת אותו לכדי צורות רצויות ועד כמה גדול אני יכולה לעבוד.  כל אלו, מהותים לדיאלוג שאני מקיימת עם החומר.

בשנים האחרונות אני עובדת עם חומר ללא גלזורה ובוחנת את ההכללה של פורצלן בתוך גופים עשויים חרס, כמו גם מתנסה בהטמעה של חומר צבעוני בגוף החומר המרכזי. את אפקט הגימור של גלזורות ושריפות אלטרנטיביות החלפתי בדגש על הדפוס והקונטרסט שמייצרת ההטמעה הצבעונית בחומר.

ביוגרפיה

עבודות נבחרות

back to top