סדנה חוויתית

אם אתם מעוניינים להתנסות ולהבין את החומר הקרמי ואם הוא שואב אתכם ובאמת עבורכם, אם אתם מתלבטים בין חוגים שונים, קורסים ארוכי טווח או סדנאות, אנו מציעות מספר סדנאות חווייתיות קצרות שיאפשרו לכם לטעום את הטעם, לחוש את המגע ולצלול לעולם של יצירה ועשייה.

בית בנימיני מציע לכם לרכוש מתנה מקורית, לא שגרתית וייחודית המותאמת באופן אישי לרצונותיכם – שוברי מתנה לחוגי קרמיקה חווייתים, סדנאות חווייתיות בקרמיקה, אבניים ופיסול קרמי – סדנאות שהן מפגש מרתק ומרגש עם החומר הקרמי. אנו מציעים לכם לבחור בין סדנת קדרות לסדנת פיסול קרמי ועבודת יד. הסדנאות המתאימות גם ליום גיבוש של צוות עובדים, לפעילות משפחתית וגם כמתנה לחבר/ה או בת/בן זוג.

 1. סדנת קדרות (אבניים / גלגל)

  עבודת האבניים מייצגת חכמת ידיים באופן המובהק ביותר: העבודה מבוססת כמעט לחלוטין על רגש, מגע, מישוש, זרימה ותנועה. סדנת קדרות מהווה מפגש ראשוני עם החומר הקרמי דרך התנסות חווייתית בעבודה על האבניים.  במהלך הסדנה תיערך הדגמה של יצירת כלי, החל משלב הלישה, מרכוז וכלה בכלי. ההדגמה תלווה בהסבר על החומר הקרמי והאפשרויות הגלומות בו, ולאחריה כל משתתף יתנסה באופן מונחה בעבודה בחומר.

 2. סדנת פיסול ועבודת יד

  לחומר הקרמי יש יכולת מדהימה לשינוי צורה ואפשרות להעתיק ולהטמין בתוכו כמעט כל טקסטורה אפשרית. זה הופך אותו לחומר נפלא ליצירה פיסולית וקונסטרוקטיבית. הסדנה מהווה מפגש ראשוני עם החומר הקרמי דרך התנסות חווייתית בפיסול ועבודת יד. במהלך הסדנה יודגמו מספר שיטות עבודה עם החומר – פינצ'ינג, חוליות, משטחים. ההדגמה תלווה בהסבר על החומר הקרמי והאפשרויות הגלומות בו, והמשתתפים יתנסו ביצירת אובייקט שימושי או פיסולי בליווי הנחיה.

מספר משתתפים: 1-20

 • תוכן הסדנאות ומספר המשתתפים גמישים ויותאמו לצורכי המשתתפים
 • הסדנאות מתאימות למבוגרים, בני נוער וילדים ולאירועים שונים
 • ישנה אפשרות לשלב סיור מודרך בגלריה.
 • ישנה אפשרות לתאם סדנה במהלך סופשבוע
 • לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות באמצעות טופס צור קשר, באמצעות הדואר האלקטרוני [email protected] או בטלפון 03-5182257
back to top