• בית הספר לאמנות הקרמיקה

   קורסים שנתיים 2019-20

   בית הספר לאמנות הקרמיקה בבית בנימיני הינו מרכז מקצועי המיועד לחובבים, אמנים ומעצבים המבקשים לפעול בגבולות החומר הקרמי. מערך הלימודים המגוון מאפשר את הרחבת הידע המעשי והתיאורטי באמצעות צוות מרצים מקצועי ואיכותי. בית הספר מציע למידה והתפתחות אישית באמצעות קורסים (אבניים, בניית יד, פיסול קרמי ועיצוב), סדנאות, הרצאות וימי עיון, תכנית ללימודי תעודה ומפגשי אמן מהארץ ומחו”ל.

   שנת הלימודים תחל ב-3.11.2019

   לפרטים נוספים

  • התכנית ללימודי תעודה

   לימודי תעודה בקרמיקה

   התכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני היא תכנית רב שנתית המאפשרת רכישת ידע מקיף והתמקצעות בתחומי היצירה הקרמית, פיתוח שפה אישית ותמיכה בתכנון וניהול סטודיו עצמאי. מסלול הלימודים מבוסס על לימודי חובה ובחירה, כמו גם הנחייה קבוצתית רב שנתית ומיועד למתחילים, לחובבים המבקשים להעמיק ולהתפתח בתחום ולאלו המבקשים לשלב בין רכישת מקצוע חדש לצד עבודה קיימת. התכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני מותאמת באופן אישי לרמת הידע ולתחומי העניין של כל סטודנט ומציעה לוח שיעורים גמיש ומגוון.

    

   לפרטים נוספים

  • פעילות חוויתית

   מתאים לגיבוש צוות, פעילות משפחתית, מתנה לחבר או חברה

   אם אתם חולמים שיום אחד יהיה לכם זמן לחוג קרמיקה, מעוניינים להתנסות ולהבין אם החומר הקרמי שואב אתכם ובאמת עבורכם, 
   אם אתם מתלבטים בין חוגים שונים, קורסים ארוכי טווח או סדנאות, אנו מציעות מספר סנאות חוויתיות קצרות שיאפשרו לכם לטעום את הטעם, 
   לחוש את המגע ולצלול לעולם של יצירה ועשייה.
   הפעילות מתאימה כשובר מתנה לחבר או חברה, חגיגה זוגית, פעילות משפחתית וגיבוש צוות.

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית 19/9/19 - 2/11/19

   Fix 'n' Gyro הדס רוזנברג ניר

   אוצרת: שלומית באומן

   שיח גלריה: יום שישי 27.9.19 בשעה 11:30

   התערוכה היא שילוב של עבודות ישנות וחדשות המסכמות כ-3 עשורים של יצירה של הדס רוזנברג-ניר עם עבודות חדשות שנעשו במיוחד עבור Fix ‘n’ Gyro. בנוסף, יושק בערב הפתיחה ספר אמן על יצירתה.

   הדס רוזנברג-ניר היא אחת מאמניות הקרמיקה הבולטות והייחודיות בישראל. הן בשפה האישית שיצרה והן בהיקף הרחב של גוף היצירה שלה. בולטות זו באה לידי ביטוי בהכרה והערכה הרבה לה היא זוכה הן בשדה האמנות והן בשדה הקרמיקה. ביצירתה מתקיים מתח מובנה בין שיח האמנות לבין השפה הקרמית, באופן בו המפגש בין שני שדות אלו יוצרים התנגשות מבורכת המתיכה בו זמנית מושגים כמו טכנולוגיה ואינטואיציה, תכנון וחוסר שליטה, מסורת ועכשוויות, רוח וחומר – לכדי אמירה מורכבת, פואטית ופוליטית יוצאת דופן.

   .

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית גלריה הקטנה 12/7/19 -14/9/19

   סוג של דיאלוג - חנה חר"ג צונץ, מיכל אלון

   אוצרת: עינב ברנס אליאסוב

   שיח גלריה: יום שישי 2/8/2019, בשעה 11:00

   התערוכה “סוג של דיאלוג – “Type of a Dialogue  מבקשת להציג קשר בן דורי ייחודי הנרקם בין אימא לבת סביב החומר הקרמי. שתי יוצרות הנושאות בחובן כל אחת את תפיסות החומר האישית שלה התלויה בסיפור חיים, הגירה, מקומיות ושייכות. מאז פטירתה של חר”ג צונץ  ממשיכה אלון לספר את סיפורה של אימה ולתעד את עבודותיה ופועלה. אלון ממשיכה ליצור, ללמד ולהציג את עבודותיה ברחבי הארץ והעולם.

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית - גלריה תחתונה 5.9.19 - 14.9.19

   ולסיום...מחזור 2019, בוגרות התוכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני

   משתתפות: דניה מור גורן, יעל סלומון, נועה בלנרו

   אוצרת: רוית לצר

   התוכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני מאפשרת למתחילים, לחובבים צעירים וותיקים כמו גם לאלו המבקשים לפתוח בדרך חדשה בחייהם, לחקור, להעמיק ולרכוש ידע מעשי ועיוני  המאפשר להם לעסוק בתחום הן בהוראה והן ביצירה.

   במחזור ג’ של התוכנית השתתפו שלוש נשים מרקעים מקצועיים שונים שבחרו בחומר הקרמי להוות את נקודת הפתיחה עבורן. שלושתן למדו בתוכנית לאורך שלוש שנים, התנסו וחיפשו את דרכן ואת השפה האישית שלהן בקורסים ובסדנאות השונות ועכשיו הן יוצאות לדרך חדשה של עשייה.

   לפרטים נוספים

  • עיון ואירועים ספטמבר 2019

   כיתת אמן עם ריי צ'ן

   יום רביעי, 25.9.19 בשעה 18:30

   במהלך כיתת האמן צ’יין יזמין את קהל הנוכחים להיחשף לתהליך עבודתו האמנותית באמצעות הרצאה מרתקת

   הרשמה מראש, עלות כניסה: 30 שקל

   לפרטים נוספים

גלריה עליונה

הכירו את בית בנימיני

Placeholder
back to top