• בית הספר לאמנות הקרמיקה

   קורסים שנתיים 2019-20

   בית הספר לאמנות הקרמיקה בבית בנימיני הינו מרכז מקצועי המיועד לחובבים, אמנים ומעצבים המבקשים לפעול בגבולות החומר הקרמי. מערך הלימודים המגוון מאפשר את הרחבת הידע המעשי והתיאורטי באמצעות צוות מרצים מקצועי ואיכותי. בית הספר מציע למידה והתפתחות אישית באמצעות קורסים (אבניים, בניית יד, פיסול קרמי ועיצוב), סדנאות, הרצאות וימי עיון, תכנית ללימודי תעודה ומפגשי אמן מהארץ ומחו”ל.

   שנת הלימודים תחל ב-3.11.2019

   לפרטים נוספים

  • התכנית ללימודי תעודה

   לימודי תעודה בקרמיקה

   התכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני היא תכנית רב שנתית המאפשרת רכישת ידע מקיף והתמקצעות בתחומי היצירה הקרמית, פיתוח שפה אישית ותמיכה בתכנון וניהול סטודיו עצמאי. מסלול הלימודים מבוסס על לימודי חובה ובחירה, כמו גם הנחייה קבוצתית רב שנתית ומיועד למתחילים, לחובבים המבקשים להעמיק ולהתפתח בתחום ולאלו המבקשים לשלב בין רכישת מקצוע חדש לצד עבודה קיימת. התכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני מותאמת באופן אישי לרמת הידע ולתחומי העניין של כל סטודנט ומציעה לוח שיעורים גמיש ומגוון.

    

   לפרטים נוספים

  • פעילות חוויתית

   מתאים לגיבוש צוות, פעילות משפחתית, מתנה לחבר או חברה

   אם אתם חולמים שיום אחד יהיה לכם זמן לחוג קרמיקה, מעוניינים להתנסות ולהבין אם החומר הקרמי שואב אתכם ובאמת עבורכם, 
   אם אתם מתלבטים בין חוגים שונים, קורסים ארוכי טווח או סדנאות, אנו מציעות מספר סנאות חוויתיות קצרות שיאפשרו לכם לטעום את הטעם, 
   לחוש את המגע ולצלול לעולם של יצירה ועשייה.
   הפעילות מתאימה כשובר מתנה לחבר או חברה, חגיגה זוגית, פעילות משפחתית וגיבוש צוות.

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית- גלריה תחתונה 12/7/19 - 3/9/19

   FLOW/זרימה/ течь

   אוצר: אמנון עמוס

   שיח גלריה: יום שישי 2/8/2019, בשעה 11:00

   סדרת אריחי הקיר של אלינה איטן המוצגים בגלריה מזמינה את הצופים להתבוננות אינטימית, הקפאה של רגע בתהליך יצירה מבוקר שהתרחש בסטודיו הפרטי של האמנית. תהליך היצירה נע על הציר שבין הספונטני, המקרי, החד פעמי לבין המחושב, המתוכנן והנשלט.

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית- גלריה עליונה 12/7/19 - 7/9/19

   מסעות - תערוכת מרצים

   אוצרת: עינב ברנס אליאסוב

   שיח גלריה: יום שישי 2/8/2019, בשעה 11:00

   יציאה למסעות מעשירה את עולמנו הרוחני והחומרי. במסעות שונים, אנו נחשפים לתרבויות וקהילות, למנהגים ואורחות חיים, לומדים – ולעתים אף משתנים מעט וממשיכים הלאה. בתקופה שבה אנו חיים אנחנו חשופים ל”עולם הגדול” על רבדיו השונים בכל זמן נתון אנחנו חווים מפגשים בין תרבותיים, אינפורמציה, רעיונות וצילומים הנקראים בדרכנו.  התערוכה מבקשת להרחיב את המונח “מסעות” ולבחון את המושג מעבר להגדרה הקונקרטית שלו ובכך לראות בו נקודת מוצא למסעות אישים, שורשים, חומרים או כל מסע אחר אותו אנחנו עוברים במהלך החיים.

   לפרטים נוספים

  • תערוכה נוכחית גלריה הקטנה 12/7/19 -14/9/19

   סוג של דיאלוג - חנה חר"ג צונץ, מיכל אלון

   אוצרת: עינב ברנס אליאסוב

   שיח גלריה: יום שישי 2/8/2019, בשעה 11:00

   התערוכה “סוג של דיאלוג – “Type of a Dialogue  מבקשת להציג קשר בן דורי ייחודי הנרקם בין אימא לבת סביב החומר הקרמי. שתי יוצרות הנושאות בחובן כל אחת את תפיסות החומר האישית שלה התלויה בסיפור חיים, הגירה, מקומיות ושייכות. מאז פטירתה של חר”ג צונץ  ממשיכה אלון לספר את סיפורה של אימה ולתעד את עבודותיה ופועלה. אלון ממשיכה ליצור, ללמד ולהציג את עבודותיה ברחבי הארץ והעולם.

   לפרטים נוספים

גלריה עליונה

הכירו את בית בנימיני

Placeholder
back to top