הרצאות 2023-24

"מעל ומתחת לפני השטח" – סדרת המפגשים השנתית של בית בנימיני 2023-24

סדרת ההרצאות וההדגמות של בית בנימיני תפתח השנה בנובמבר ותכלול שבעה מפגשים עם אמניות וחוקרות של תחום הקרמיקה המקומית והבין-לאומית. 

סדרת המפגשים תתקיים במתכונת משולבת – הרצאות בזום והדגמות בבית בנימיני עם יוצרות ויוצרים בעלי רקע מקצועי ואישי מגוון. במהלך המפגשים יתבוננו האומניות יחד עם הקהל על עבודות שלהן, ידונו בשאלות שונות המלוות את מערכת היחסים המורכבת בין היוצרת ליצירה, ידברו על תהליכי עבודה ייחודיים להן וידגימו שיטות עבודה.

בין המפגשים השנה הרצאות שיעסקו בהיבטים טכנולוגיים של התחום –מקורות החומר המקומי, הבדלים בין סוגי חומר שונים והתאמתם לשימוש בסטודיו, דרכים לצמצום את פסולת הסטודיו ומיחזורה וכן הרצאות תיאורטיות שיעסקו בקראפט כאמצעי לשינוי חברתי ותרבותי ובפרט בעבודות קרמיקה ככלי ביקורתי. 

משתתפות: תמרה אנה אפרת, מעין בן יונה, אתי גורן, בוריס כץ, אופיר נאור, ג'קרנדה קורי, יבגניה קירשטיין, ליאור שחר,  Ayumi Horie, Yuliya Makliuk , Judith Shwartz 

  • הרצאות באורך של כשעה יתקיימו בזום החל מה- 12.11.2023
  • שני מפגשי הדגמות יתקיימו בבית בנימיני ויארכו כשעתיים וחצי.

דמי כניסה למפגש בודד: 40 ₪ לקהל הרחב / 30 ₪ לסטודנטים של בית בנימיני והאקדמיות

עלות לסדרה: ניתן לרכוש חבילה של 7 הרצאות מקוונות ב-210 ₪. בנוסף, ברכישת החבילה תהיה לכם גישה להרצאה מוקלטת במקרה ולא יכולתם להשתתף (דרך חשבון gmail)- אם הפסדתם הרצאה, יש לפנות למייל.

לרכישה דרך האתר / לפרטים נוספים: 03-5182257 או [email protected]

* ההרצאות מיועדות לקהל הרחב ויש להירשם מראש

* יתכנו שינויים בתוכנית המפגשים

back to top