תוצרת בית

בית הספר יוצא לגלריה

תוצרת בית - בית הספר יוצא לגלריה | HOMEMADE - The studio in the gallery

תוצרת בית - בית הספר יוצא לגלריה | HOMEMADE - The studio in the gallery

אוצרת: רוית לצר

ביום ראשון 15/10/2017 בשעה 19:00 יפתחו ארבע תערוכות במקביל בבית בנימיני:

נעילה: 28.10.17

התכנית ללימודי תעודה בבית בנימיני מאפשרת לסטודנטים הלוקחים בה חלק להפוך את העשייה בחומר למרכזית ומשמעותית עבורם בתהליכי יצירה, הוראה וניהול סטודיו עצמאי. השנה מתחילה התכנית את שנתה הרביעית ובמקביל מסיים המחזור הראשון של התכנית את לימודיו. בתערוכה יוצגו עבודותיהן של שבע בוגרות: אורית אריאב, רומי זמל, לנה שפיר, רותי אליסון, זהבה סבן, סמדר אפרת ואריפילי צבדרי. כל אחת מהבוגרות תציג עבודות המסכמות מחקר אישי, חומרי וצורני.

מלגת "סטודיו ראשון" בבית בנימיני מוענקת בכל שנה לשלושה בוגרי תואר ראשון באקדמיה העוסקים בעיקר בחומר הקרמי. התערוכה תציג את עבודות שנעשו בבית בנימיני לאורך שנת המלגה.

ושוב נציג תערוכת עבודות נבחרות של הסטודנטים שלנו בסדנאות ובקורסים השונים. בתערוכה יוצג מקבץ מרשים של עבודות קדרות, בניית יד ופיסול פיגורטיבי, כמו גם עבודות העוסקות בפני שטח, צבע, תאורה והדפס

ולבסוף, השנה בתכנית "שהות אמן" אירחנו את האמנית הגרמניה, Nina Victoria Naussed שעבדה בסטודיו ושילבה את תחומי העבודה שלה במחקר שעסק בשפה היידית, בארכיטקטורה מקומית ובתרבות הישראלית כפי שהשתקפה בעיניה במהלך שהות של חודשיים בבית בנימיני. בתערוכה יוצגו גם עבודות הפורצלן של Avi Amesbury מאוסטרליה שנמצאת בימים אלו בתכנית "שהות אמן" בבית בנימיני, איימסבורי חוקרת בעבודתה מרחבים טבעיים ואורגניים אל מול מרחבים מעשה ידי אדם. בתערוכה תציג שני גופי עבודות ותעבוד במקביל בבית הספר.